Hi All,
If interested, take a look a look in the classifieds at naplesnews.com. It's $3 a container. I am not sure if it's any of you mamas on here. However, you get to milk the goat yourself! I loved milking our farm animals when I was a kid. What a cool homeschooling project....
If interested, take a look a look in the classifieds at naplesnews.com. It's $3 a container. I am not sure if it's any of you mamas on here. However, you get to milk the goat yourself! I loved milking our farm animals when I was a kid. What a cool homeschooling project....