its been used twice. I paid about $25 for it but would like to get $12 ppd. I don't know what I was thinking when I bought it. Im way too lazy to puree food!
A forum community dedicated to all mothers and inclusive family living enthusiasts. Come join the discussion about nurturing, health, behavior, housing, adopting, care, classifieds, and more!